Fabrika : Ağır Sanayi Bölgesi Best İlerisi - BALIKESİR
trenruar

Biz Kimiz

ERDİL AKÜ OTOMOTİV
Biz Kimiz

Yıl 1965;

     Aile şirketimiz 1965 yılında Türkiye’de akü üretimine başlayarak sektörümüze adım attı. Üretim yolculuğuna emin adımlarla devam eden firmamızın yönetiminde bulunan ikinci kuşağı olarak; kurucumuz Erdil Kebabcıoğlu’na sektörümüze ve ülkemiz değerlerine verdiği katkıdan dolayı müteşekkiriz. Kurucumuz Erdil Kebabcıoğlu; öncülüğünde tüm Erdil Ekibi büyük önem verdikleri teknoloji ve çevreye saygıyı her daim önde tuttular. Tüm paydaşlar ile birlikte ekip ruhunu ve ortak aklı önemsediler. Bu yaklaşımın şirketin ileriki yıllarına yansıması adına düşüncelerini kurumsallaştırdılar ve biz yeni kuşak yöneticilere yol gösterdiler.

     Firmamız akü üretimi yolculuğuna başladığı 1965 ile 1988 yılları arasında “LİDER AKÜ” markası ile üretimini sürdürdü.

Yıl 1988;

     1988 yılı ile birlikte marka yelpazemize firmamızın kurucusu olan Erdil Kebabcıoğlu’na ithafen  “ERDİL AKÜ” markasını kattık. Bu yıldan itibaren de bu markayı firmamızın ana markası olarak sunduk.  Dünyadaki mevcut rekabetçi ortamda geride bıraktığımız 53 yılın bizlere rakiplerimize karşı sağladığı en büyük avantajı;” mutlu çalışanın mutlu müşterileri yarattığı bunun ise sürdürülebilir ve karlı bir şirketin formülü olduğu öğretisidir.

     Şirket kültürümüzün odak noktasına; mutlu çalışan-mutlu müşteri ve sürdürülebilir geleceği koyduk.  Bu doğrultuda temel değerlerimizi hep koruyarak üretimde teknolojiyi, kaliteyi, güvenliği, çevreyi ve insani değerleri uyum için harmanladık.

Yıl 2019;

     Bugün üretiminden mutluluk duyduğumuz hafif ve ticari araç, ağır hizmet aracı akülerimizle; jel akü ve solar sistemli ürünleri inovatif kullanım alanları da geliştirerek müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Ticaret Unvanı : Erdil Akü ve Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Ticaret Sicil Numarası : 10857

Vergi Dairesi/Numarası : Karesi Vergi Dairesi / 347 005 45 67

Adres : Yeni Sanayi Sitesi Cumhuriyet Caddesi 4. Sokak No:1 Balıkesir / Türkiye

Kayıtlı Sermaye Tutarı : 500.000,00 TL

Şirket Müdürleri : Ali Kebabcıoğlu, Lider Kebabcıoğlu,  Hakan Kebabcıoğlu

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: